Chcecie się dowiedzieć kiedy świętujemy te dni? Jesteście ciekawi jakie jeszcze inne nietypowe dni w kalendarzu obchodzimy? Koniecznie zajrzyjcie do naszego zakręconego kalendarza szkolnego.

Kalendarz można pobrać za darmo. Wystarczy tylko wydrukować go w formacie A3 lub mniejszym i powiesić na ścianie lub wkleić do zeszytu. Zachęcamy do wypełniania go swoimi ilustracjami. Możecie ozdabiać go dowolnie. Sherlock już zaczął wypełniać miesiąc wrzesień 🙂

Oprócz informacji o nietypowych dniach, znajdziecie tam także ważne wiadomości związane z rokiem szkolnym, takie jak terminy ferii, przerw świątecznych lub zakończenia roku szkolnego 🙂 Nie zapomnieliśmy o miejscu na własne notatki.

Wybierzcie jeden dzień z kalendarza i przedstawcie go w dowolny sposób. Może to być ilustracja, wycinanka, fotokolaż a nawet mem internetowy – technika dowolna. Prace prosimy zamieszczać pod postem konkursowym na profilu facebookowym Sherlocka lub przesyłać na adres info@generatornadrukow.pl (w tym wypadku prace zostaną zamieszczone na stronie przez organizatora).
Dla pierwszych 3 osób z największa ilością głosów zostaną przyznane nagrody, Sherlock przyzna także jedno wyróżnienie.

Konkurs trwa do końca września 2016 r.
Życzymy powodzenia! 🙂

słowa kluczowe: lektury do fce, fce przykładowy egzamin, szkoła języka angielskiego gliwice, lektury do fce 2013, angielski za darmo gliwice, przykładowy egzamin fce, testy fce 2015, czas trwania matur 2015,