Studenci, którzy znajdują się na ostatniej prostej naukowej przygody powinni zwrócić legitymację. Dokument ten przez około pięć lat był źródłem luksusu dla oszczędnych młodych ludzi. Zapewniał multum zniżek i udogodnień. Są jednak tacy, którzy za wszelką cenę pragną przedłużyć okres ulgi na różnorakie atrakcje, czy też przejazdy komunikacją miejską. Na transporcie najbardziej odczuwamy zniżki, gdyż sięgają one blisko pięćdziesięciu procent.
Internet dostarcza wielu ogłoszeń, które pozwalają absolwentom w bezprawny sposób zakupić hologramy na legitymację studencką i tym samym przedłużenie jej ważności. Oficjalnie jest to sprzedaż kolekcjonerska, a więc zgodnie z przepisami prawnymi. Jednakże każdy doskonale wie, iż jest to jedynie zasłona dymna dla niecnych planów sprzedającego jak i konsumenta. Powszechnie wiadomo, iż sprzedaż czy kupno nie są karane. Używanie podrobionego dokumentu nie mieści się w granicach prawa. W ogólnym rozrachunku grozi za to od trzech miesięcy do pięciu lat.
Stróże prawa muszą mieć się na baczności na przełomie października i listopada, gdyż to wtedy zanotowano wzmożone nielegalne transakcje.
………
– suwnice szczecin
– bonsai przycinanie
– Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis
– szpatułka laryngologiczna
– hologramy na legitymację
– wiercenie w żelbecie
– rekonstrukcja pcl
– skuteczne kampanie adwords
– tablice aluminiowe Paraga Centrum
– laser frakcyjny warszawa