Obozy językowe do Londynu

Oferujemy wakacyjne kolonie i obozy językowe (język angielski i niemiecki) dla dzieci i młodzieży w Anglii, Irlandii, na Malcie i w Polsce, a trakże wyjazdy na kursy języka angielskiego w Anglii, Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Australii, RPA i na Malcie. W naszej ofercie dostępne są również programy au pair, work&travel, work&study, nauka i praca za granicą. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: rezerwację kursu, zakwaterowania, biletu lotniczego, ubezpieczenia, pomoc w kwestiach wizowych i innych.

Najlepszym sposobem na nauczenie się języka obcego jest wyjazd do kraju, w którym jest on powszechnie używany. Nic zatem dziwnego, że kursy językowe za granicą od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków. Wiemy, że kurs językowy w dobrej szkole za granicą to nie tylko wymierne korzyści językowe, ale także wspaniały wypoczynek i radość zdobywania nowych doświadczeń.

Obozy i kolonie językowe organizowane już od kilkunastu sezonów, łączą rekreację z efektywną nauką wybranego języka obcego. Codzienne lekcje języka i popołudniowo-wieczorne zajęcia pozalekcyjne mają na celu praktyczne ćwiczenie umiejętności językowych, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.

Obozy i kolonie za granicą potwierdzają powiedzenie, że najlepszym sposobem na nauczenie się języka obcego jest wyjazd do kraju, w którym jest on powszechnie używany. Uczestnicy poznają przy tym kulturę danego kraju i nawiązują międzynarodowe przyjaźnie. Polscy opiekunowie są gwarancją opieki nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży oraz czuwają nad realizacją programu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem szkół językowych za granicą. Nie jesteśmy największą firmą w Polsce zajmującą się edukacją językową za granicą i wcale nie chcemy taką być. Naszym celem jest zapewnienie każdemu Klientowi maksimum uwagi, od chwili pierwszego zetknięcia się z nami do momentu powrotu z kursu.