Samsung Galaxy S III będzie lekko rozwiniętą dwójką?

Na łamach serwisu gsmarena.com anonimowe źródła ujawniły, że Samsung Galaxy SIII będzie tylko rozwinięciem idei SGS II. Trójkę będzie można porównać do iPhona 4S, który od swojego poprzednika różnił się tylko procesorem oraz matrycą aparatu (przynajmniej tyle pamiętam).

Według plotek SGS III będzie wyposażony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.5GHz, na pewno 1GB pamięci RAM i ekran o przekątnej 4.7 który byłby świetnym pomostem miedzy 4.3 SGS II a 5.4 Galaxy Note’a. Możemy się też spodziewać, że Samsung tak łatwo sprawy nie odpuści i zaskoczy nas czymś od strony softwareu (Androidowe Siri?), lub trzyma w tajemnicy jakiś ciekawy hardware (może rysik S-Pen?).

Jeśli jednak firma z Korei nie przygotowała żadnej niespodzianki, to może to bardzo zaboleć użytkowników, którzy spodziewali się dużych zmian. Wszystkiego mamy szansę dowiedzieć się 3 maja, jako że na wtedy Samsung zaplanował konferencję, na której pokaże „nowe urządzenie z serii Galaxy”. Przypuszczamy, że tym „nowym urządzeniem” będzie właśnie Galaxy S III.