EnglishCentral
Serwis który oferuje nie tylko możliwość obejrzenia ciekawych niusów z całego świata, ale także ćwiczenia rozwijające umiejętności słuchowe oraz utrwalające słownictwo.

BritishCouncil
Baza ciekawych lekcji nie tylko dla nauczycieli. 4 kategorie: angielski ogólny, dla dzieci, nastolatków, nauczycieli. Ciekawe zadania rozwijające wszystkie sprawności językowe na różnych poziomach. Każdy ‚łaknący języka’ znajdzie coś dla siebie.

Europejski Dzień Języków
Europejski Dzień Języków świętujemy raz w roku 26 września, ale z dobrodziejstw materiałów przygotowanych przez tą stronę możemy cieszyć się cały rok. Kilkanaście multimedialnych aplikacji np. podstawy języka migowego(nazwy państw europejskich), które dzięki swojej intrygującej formie zachęcają do nauki języków obcych.

Angielski ogólny

To kurs, na który zapraszamy młodzież i dorosłych, zarówno te osoby, dla których język angielski jest zupełnie obcy, jak i chcące udoskonalić już posiadane umiejętności.

W trakcie kursu pracujemy nad wszystkimi Waszymi sprawnościami językowymi: mówieniem, pisaniem oraz słuchaniem i czytaniem ze zrozumieniem.
Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania (Beginner – Advanced)
Zapewniamy interesujące pomoce dydaktyczne.
Z nami zyskasz rzetelną wiedzę na danym poziomie, potwierdzoną odpowiednim dyplomem.

Proponujemy lekcje:
indywidualne – dla preferujących naukę z lektorem sam na sam
grupowe – dla lubiących naukę w towarzystwie

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą kursu w formie e-learningowej